Sık Sorulan Sorular

Sohbet odalarımıza bağlanırken yada bağlandıktan sonra sohbet esnasında karşılaştığınız sorunları gidermek ve aklınıza takılan sorulara cevap bulmak için bu bölümden faydalanabilirsiniz. En çok karşılaşılan sorunları ve soruları cevapları burada yer alıyor..

Ücret Ödermiiyim?
Yayın hayatına başladığı ilk günden beri ücretsiz olarak Chat, Sohbet hizmeti sunan SohbetOdalari.Net sohbet servisi içerisinde bulunan tüm içerik ve materyalleri sizlere bedava sunmaktadır. Web sitemizde sizden herhangi bir ad altında ücret isteyenleri lütfen yöneticilere bildiriniz.

Nasıl Bağlanırım?
İster bilgisayar yada mobil cihazlarınız ile www.sohbetodalari.net adresine giriş yaparak bağlantı panelinden sizi temsil edecek bir nick seçtikten sonra altta bulunan bağlan butonuna tıklayarak online chat kanallarına bağlanabilirsiniz. Yeni bir kanala g,rmek için bağlandıktan sonra açılacak olan menü butonu ile dilediğiniz kanala giriş yapabilirsiniz.
Komutlara Nasıl Ulaşırım?
Sizlerin ihtiyaç duyduğu bütün komutları online olarak destek veren #HELP kanalında bulunan Helper ekibimizden alabilirsiniz. Alanında deneyimli ve yardım sever yetkililerin sizlere + verdikten sonra sorununuzu anlaşılır biçimde anlatmanız yeterlidir.
Cep Telefonumla Girebilirmiyim?
İstisnasız tüm mobil işletim sistemlerini destekleyen web sitemiz üzerinden yada mobil sohbet uygulamamızı işletim sisteminize uygun olan sürümüni ücretsiz indirip sadece bir dokunuş ile cep telefonlarınız ile bağlanabilirsiniz.
Radyo ve Oyun Kanalları Hakkında
Birbirinden farklı 3 tane interaktif radyomuz arasından dilediğinizi dinleyebilirsiniz. Profesyonel yayıncı kadromuzun sizler için hazırladığı yayın formatlarını dinleyebilir, istek şarkılarınızı sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Dilerseniz zamana dilerseniz diğer kullanıcılarımız akarşı yarışabileceğiniz, yarışma ve oyun kanallarımızda puanlar toplayarak haftanın birincileri arasına girebilirsiniz.
Yeni bir sohbet deneyimi!