Hakkımızda

SohbetOdalari.NET Web ve mobil tabanlı hizmet sunan bir sohbet ve arkadaşlık sitesidir. 2007 yılında yayın hayatına başlayan web sitemiz kaliteli ve bedava sohbet alanında günümüze kadar yenilikçi ve öncü bir yol izlemiştir. Kullanıcı memnuniyeti esas alınarak anlık 5.000 kullanıcıya hitap ederek Türkiye'nün en büyük chat odaları ağını oluşturmuştur.

Gelişen teknolojiler ile uyumlu bir inovasyon süreci geçiren SohbetOdalari.NET Java/eSChat tabanlı sohbet aplletlerini dönem içerisinde qwebirc teknolojisine taşımış ve javasız sohbet uygulamalarını alt yapısına entegre etmiştir. Mobil kullanıcıların faydalanabileceği bir çok farklı sürümde Mobil Sohbet Uygulamasını gerek Google Play Store ile Android kullanıcılarına gerekse Apple Store üzernden IOS kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır. Türkiye'de sohbetin yenilikçi ve kaliteli temsilcilerinden olan web sitemiz geleceğe dair akılcı yatırımlar ile bu alanda zirvede kalmayı hedeflemektedir.

Vizyon ve misyon sahibi bir ekip ve dinamik bir yönetim kadrosu ile her zaman bir adım önde olan SohbetOdalari.NET keyifli sohbetler diler.

Yenilikçi Sohbet Platformu!